سفارش سریع

لطفا محصول مورد نظر خود را از ليست انتخاب نماييد

مبلغ: (ريال)

لطفا شرح و مبلغ مورد نظر را براي پرداخت وارد نماييد

شرح:

مبلغ: (ريال)

بخش آموزشی لوح آموزشی مدارک و قرارداد تماس با ما
Nasim SMS Panel Nasim SMS Panel Nasim SMS Panel
 
بانک شماره های تلفن همراه ، مناطق و مشاغل کشور و کد پستی
نوشته شده توسط واحد فروش   
جمعه ، 15 آبان 1388 ، 15:45

نسیم وب مفتخر است تا یکی از کاملترین و بروزترین بانک های شماره موبایل کشور را در خدمت شما کاربران گرامی قرار دهد ، امیدواریم مختصر توضیحات درج شده در این بخش جوابگوی بخشی از پرسش های شما عزیزان باشد.

مشخصات پکیج بانک اصناف :

بانک شماره همراه مدیران شامل شماره موبایل اشخاصی میباشد که در اینترنت و بخصوص در سایتهای نیازمندی و  جذب آگهی معروف همانند ایستگاه ،ایران تجارت ، نیاز روز ، پیام سرا و ... شماره تلفن همراه خود را درج نموده اند . این بانک شماره موبایل کاملا بر اساس صنف و شغل اشخاص  و یا مدیران دسته بندی شده است و در یک فرایند مشخص از وب سایت های ذکر شده جمع آوری شده است.

درصورتی که میخواهید تبلیغاتی هدفمند داشته باشید این بسته کمک فراوانی را به شما خواهد کرد بطوری که شما شماره های مورد نظر خود را در هر صنف جدا کرده و برای همان صنف مورد نظر ارسال میکنید و در نتیجه شما متحمل ضرر نخواهید شد. بطور مثال اگر شما قصد تبلیغ به صنف لوازم خانگی را داشته باشید براحتی میتوانید این لیست را از بسته جدا کرده و پیام تبلیغ خود را از طریق سامانه تحت وب و یا سیستم های جی اس ام به این صنف ارسال کنید. در نتیجه شما با این روش تبلیغ ، اطمینان پیدا خواهید کرد که پیام شما به دست کارمند اداری نرسیده و تمامی پیام های شما به صنف مربوطه ارسال شده است.

اکثر شرکت های تبلیغات SMS پیام های خود و شما را بصورت رندوم ارسال میکنند بطور مثال : از شماره 09124222222 شروع و تا شماره 09124333333 ادامه میدهند که این روش بازدهی مناسبی برای موضوع آگهی شما را نخواهد داشت اما با خرید این بسته اصناف و یا سامانه تبلیغاتی میتوانید خودتان بصورت هدفمند پیام های خود را ارسال کنید.

قیمت پکیج بانک شماره تلفن های اصناف کل کشور به تعداد 25 هزار عدد : 20 هزار تومان

پکیج ویژه اصناف که شامل کلیه شماره های فوق + طلافروشان، وکلا ، دانش آموزان کاج و علوی ، دبیران ، و مدیران شرکت ها میباشد به تعداد 150 هزار عدد

قیمت این بسته 45 هزار تومان میباشد که میتوانید از اینجا بصورت آنلاین خرید کرده و بعد از پرداخت دانلود نمایید.

مشخصات بانک شماره موبایل مدیران کارخانجات :

بانک جامع موبایل های مدیران کارخانجات کل کشور با اطلاعات تکمیلی میتواند یک پکیج کاملی برای تبلیغات هدفمند شما باشد . تعداد این پکیج در آخرین بروزرسانی 50754 عدد میباشد که میتوانید از نسیم وب تهیه نمایید.
قیمت این بسته 45 هزار تومان میباشد که میتوانید از اینجا بصورت آنلاین خرید کرده و بعد از پرداخت دانلود نمایید.

مشخصات بانک شماره موبایل نظام مهندسی و ساختمان سازان کشور :

بانک شماره موبایل اعضای محترم نظام مهندسی کشور که در آخرین بروزرسانی 24826 شماره موبایل فعال بوده است میتواند برای تبلیغات کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند مناسب بوده و هزینه های تبلیغات پراکنده را کاهش دهد.
در کنار این پکیج بانک شماره موبایل ساختمان سازان کل کشور نیز که در آخرین بروزرسانی 22 هزار عدد شماره بوده است نیز ارائه میشود.

قیمت این بسته 45 هزار تومان میباشد که میتوانید از اینجا بصورت آنلاین خرید کرده و بعد از پرداخت دانلود نمایید.

مشخصات بانک شماره موبایل جامعه پزشکی کشور :

بانک شماره موبایل های پزشکان عمومی کشور که در یک سال گذشته جمع آوری شده است .
تعداد شماره در آخرین بروزرسانی : 53861
( با خرید این بسته بانک شماره 5 هزار عددی دیگر پزشکان -زیبایی، دندانپزشکی،جراحی، و غیره را هدیه بگیرید)

قیمت این بسته 45 هزار تومان میباشد که میتوانید از اینجا بصورت آنلاین خرید کرده و بعد از پرداخت دانلود نمایید.

مشخصات پکیج بانک شماره های مناطق شهر تهران ، کرج ، مشهد ، یزد ، اصفهان ، شیراز ، اهواز ، مازندران ، گیلان ، سنندج ، اردبیل  با کد پستی :

یکی دیگر از خدمات سامانه پیام کوتاه نسیم بانک شماره های مناطق تهران و دیگر استان ها میباشد. شما میتوانید با خرید شماره های منطقه ای تبلیغات گسترده و مناسبی را برای خود ایجاد کنید ، بطور مثال اگر شما رستوران و یا کافی شاپی را در منطقه ای از تهران تاسیس کرده اید میتوانید با ارسال پیام کوتاه به تلفن همراه ساکنین آن منطقه راه اندازی رستوران و یا کافی شاپ و یا هر صنف دیگر خود را به اهالی آن محدوده اطلاع دهید.

شاید برای شما سوال ایجاد شود که شماره های آن محدوده را چگونه باید تهیه کرد ، برای بدست آوردن شماره تلفن های همراه هر منطقه و محله ای از شهر تهران و دیگر استان ها فقط کافیست شماره کد پستی آن محدوده را به ما بدهید تا کلیه شماره های موبایل آن منطقه را در قالب یک فایل متنی برای شما تهیه نماییم و براحتی نسبت به تبلیغات هدفمند خود بپردازید.

بطور مثال :

شما قصد تبلیغ در محدوده میدان پونک را دارید . کافیست 5 رقم اول کد پستی یکی از خانه های آن محدوده را داشته باشید و یا تلفن ثابتی در آن محدوده . شما از هر خیابان در اطراف میدان پونک یک شماره تلفن ثابت به ما میدهید و ما نیز کد پستی آن محدوده را از طریق سامانه پستی تهران جستجو و پیدا میکنید. بطور مثال میدان پونک 14768 و خیابان راست 14769 و یا چپ آن   است ، این محدوده 11500 شماره تلفن همراه دارد.

کد پستی و یا تلفن ثابت آن محدوده از شما و بانک شماره های موبایل آن محدوده از ما

قیمت هر شماره تلفن همراه فروش غیر کاربران : 1 تومان

قیمت هر شماره تلفن همراه ویژه کاربران : 5 ریال

حداقل خرید : 10 هزار عدد

لازم به ذکر است که بانک شماره های شهر تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، یزد ، مازندارن ، اهواز ، گیلان ، سنندج ، خرم آباد ، اردبیل  با تفکیک کد پستی3 و 5  رقمی با نقشه تفکیک شده پستی بصورت یک بسته ویژه برای همکاران ارائه خواهید شد ، برای استعلام قیمت تنها یک تماس با ما بگیرید.

برای خرید بانک شماره اینجا کلیک کنید.

مشخصات پکیج بانک شماره های شهر های کل کشور بروزرسانی سال 90 :

نسیم وب کاملترین بانک های شماره موبایل کل کشور در سال 90 را در اختیار شما قرار میدهد . اگر قصد خرید بانک شماره های کشور را بصورت کلی و یا شهر به شهر ، شهرستان به شهرستان را دارید به این نکته توجه داشته باشید که اخیره تعدادی از سایت ها با استفاده از نرم افزار های موجود اقدام به ساخت شماره های کل کشور از طریق پی شماره های موجود کرده اند که در این روش تمامی شماره ها بصورت نرم افزاری ساخته شده است و ضریب خطای بالای 50 درصدی ممکن است به تبلیغات هدفمند شما آسیب جدی برساند اما نسیم وب بانک شماره موبایل کل کشور را همانند دیگر بانک ها از منابع معتبر تهیه کرده و تمامی شماره ها توسط ما تست شده است و در تبلیغات شهر به شهری که خود برای مشتریان انجام داده ایم صحت تمامی شماره ها را بدست آورده ایم.

حداقل خرید : 10 هزار عدد

تعرفه خرید هر شماره =  1 تومان میباشد که برای خرید های بالای 50 هزار عدد بر مبنای تعرفه مشخص تخفیف داده خواهد شد و قیمت نهایی به 1 ریال هم خواهد رسید

برای مشاهده تعداد شماره موبایل های هر شهر و استان اینجا کلیک کنید (بدلیل حجم بالای شماره ها صفحه دیر لود میشود)(لیست معرفی شده مربوط به آپدیت سال 88 میباشد برای استعلام تعداد سال 90 تماس بگیرید)

توضیحات : توجه داشته باشید که کلیه بانک اطلاعاتی نسیم وب تنها بصورت شماره موبایل کامل بوده (همانند : 09123456789 )  و مواردی از قیبل سن ، جنسیت ، و اطلاعات شخصی افراد در این بانک اطلاعاتی وجود ندارد ، اخیرا برخی از شرکت ها و سایت ها بانک اطلاعاتی را با چنین عناوینی به فروش میرسانند که علاوه بر غیر قانونی بودن آن از نظر تخصصی نیز پس از اعتبار سنجی توسط نسیم وب متوجه شدیم که این دیتابیس فاقد اعتبار بوده و کلیه اطلاعات کذب میباشد.

نکته : بانک های ارائه شده با تفکیک کد پستی بهیچ عنوان اطلاعات شخصی صاحبان خط را در بر نداشته و از طریق کد پستی آن تنها میتوان محدوده منطقه و محله شماره ها را بدست آورد.

"هرگونه کپی برداری از نوشتار این وب سایت غیر مجاز بوده و سایت های کپی کننده در صفحه ای با ذکر نام و نشان به عموم کاربران معرفی خواهند شد."

کلمات کلیدی : بانک شماره موبایل | بانک شماره | شماره موبایل | بانک اصناف | بانک شماره موبایل کد پستی | بانک کد پستی | موبایل مشاغل | شماره کد پستی کل کشور

 
 
Nasim SMS Panel Nasim SMS Panel Nasim SMS Panel
   
 
Persian English
به نسیم وب امتیاز دهید:

هاست جوملا

آتش بازی

ارسال اس ام اس